Професійні системи підлогових покриттів в Україні

Травмобезпечне покриття для аквапарків

Рішення проти ковзання та травмобезпека для аквапарків та водних атракціонів

Коли більшість людей думають про травму в парку розваг, вони уявляють руйнівні травми, які трапляються під час захоплюючих атракціонів в екстремальних парках. Хоча такі інциденти трапляються дуже рідко. Реальність така, що найбільш поширеною причиною травм у парках розваг є ковзання та падіння, спотикання та слизькі поверхні. За іронією долі, це робить тематичні водні парки одним із найнебезпечніших місць, незважаючи на їхній початковий намір стати веселою країною чудес як для дорослих, так і для дітей.


Безпека відіграє важливу роль при проектуванні покриття навколо водних поверхонь як на свіжому повітрі, так і в приміщенні. Вона має бути спроектована таким чином, щоб ті, що купаються, завжди мали безпечну опору.

Сковзання та падіння слід уникати будь-якою ціною, тому що навіть незначний необережний рух може призвести до падіння з серйозними наслідками, тим більше, що діти, дорослі або літні люди, що купаються, носять тільки купальні костюми і, отже, при падінні також не захищені будь яким одягом. Тому підлога, що межує з водними поверхнями, спроектована насамперед із міркувань безпеки.

Безшовні покриття Coniplay

Система поверхонь Coniplay розроблена швейцарською компанією Conica AG. Його безпечна репутація гарантує, що задоволення від купання у басейнах для пригод та відпочинку, аквапарках, спа та приватних басейнах не буде зіпсоване нещасними випадками.

Продукт доступний у двох версіях: водопроникна версія Coniplay AP та водонепроникна Coniplay AI. Обидва рішення яскраві, зручні та забезпечують тривалий термін служби. Їх можна легко встановити без швів, використовуючи різні сполучні речовини.

CONIPLAY AP – це водопроникна поверхня, яка може бути виготовлена в один або два шари. CONIPLAY AI має багатошарову структуру та є водонепроникним.

Чорний гранульований шар необов’язковий для обох варіантів, він служить для досягнення бажаного захисту від падіння. Саме це робить їх рекомендованими.

CONIPLAY AP та CONIPLAY AI стійкі до хлору та солоної води.


Сучасні ландшафти для купання є предметом жорсткої конкуренції. Безпека і привабливість більше не повинні бути конкурентами, вони мають бути партнерами.

Рішення Coniplay поєднує в собі необхідний захист від падіння з естетикою. Використаний матеріал забезпечує барвистий дизайн, щоб можна було відчути задоволення від купання в повній мірі у воді з максимальною безпекою.

Прокрутити вгору