Професійні системи підлогових покриттів в Україні

Покриття для легкої атлетики

цериуиури

Поліуретанові професійні легкоатлетичні покриття

Поліуретанові матеріали є найбільш застосовними для влаштування професійних легкоатлетичних покриттів стандартних кругових та прямих бігових доріжок, секторів для легкої атлетики, легкоатлетичних манежів, секторів для стрибків у висоту, довжину, потрійного стрибка та інших дисциплін. Професійні легкоатлетичні покриття з поліуретану здатні витримувати інтенсивні спортивні навантаження з урахуванням застосування шипованого бігового взуття, знижують травматизм спортсменів, а, головне, вони забезпечують високі динамічні характеристики, що дозволяють показувати чудові спортивні результати. Це можливо завдяки еластичності та міцності поліуретанових покриттів, розроблених спеціально для застосування у спорті найвищих досягнень.


Безшовне (монолітне) покриття стандартної кругової бігової доріжки, легкоатлетичних секторів, критих манежів, зазвичай, виготовляється за системою: Спрей, Сендвіч або Фуллпур. Ці системи розрізняються товщиною, кількістю шарів, матеріалами і технологією виробництва. Усі три системи визнані міжнародною федерацією легкої атлетики WA (World Athletics), колишня IAAF, і за наявності відповідного сертифіката можуть використовуватися для проведення міжнародних змагань.

Найбільш ефективною, міцною, довговічною та дорогою є система Фуллпур CONIPUR M – повністю поліуретанове водонепроникне покриття для легкої атлетики, що складається з трьох послідовно нанесених наливних шарів двокомпонентного поліуретанового матеріалу, наповненого гумовими та кольоровими ЕПДМ гранулами методом накиду. Це покриття зазвичай застосовується на великих спортивних об’єктах міжнародного та національного рівня.

Conipur SP

Найбільш проста і доступна за ціною є система Спрей CONIPUR SP – пористе, водопроникне покриття для легкої атлетики та спортивних майданчиків з підвищеним навантаженням, що складається з пористої гумової підкладки, що амортизує, і тонкого захисного поліуретанового шару з наповненням кольоровими гранулами ЕПДМ, який наноситься методом напилення. Це покриття зазвичай застосовується на спортивних об’єктах масового спорту.

Conipur SW

Оптимальною для професійного та масового використання ми вважаємо систему Сендвіч CONIPUR SW, яка поєднує у собі професійні переваги покриття Фуллпур та доступність покриття Спрей. Сендвіч має такий же верхній шар (шар зносу), як у покриття Фуллпур і пористу амортизуючу підкладку, як у покриття Спрей. При цьому система Сендвіч є водонепроникною, тришаровою професійною системою покриття для легкої атлетики, яка має сертифікат WA (IAAF) і може бути використана як для об’єктів міжнародного рівня, так і для об’єктів масового спорту.


Мархо-Груп пропонує покриття бігових доріжок оптимальної якості та вартості для будь-якого проекту від шкільного стадіону до стадіону Класу 1, що відповідає вимогам ІААФ.

Прокрутити вгору