Професійні системи підлогових покриттів в Україні

Акрилові спортивні покриття

Акрилове покриття для спорту (ХАРД)

Акрилове покриття є композицією багатошарових синтетичних матеріалів, які наносяться методом наливу на бетонну або асфальтну основу. Покриття «Хард» розроблені на основі акрилу і не містять будь-яких шкідливих речовин та домішок. Безперечною перевагою цих покриттів є довговічність та практичність.

Професійне жорстке акрилове покриття для тенісних кортів із швидкою швидкістю відскоку м’яча – класичний «хард». Система Supersoft класифікується ITF за класом 4 (середньо-швидкий),є офіційним покриттям для деяких з найважливіших міжнародних тенісних турнірів.

Система Polysport є ідеальним рішенням для створення синтетичних покриттів, які мають бути універсальними та досить зручними для різних видів спорту, а також пластичними та стійкими до стирання, атмосферних впливів та не потребують обслуговування.

Система Supersoft Doppio, віднесена ITF до класу 3 (середній), забезпечує комфорт та швидку гру, а також відмінну стійкість до зношування та атмосферних впливів і не потребує обслуговування, забезпечуючи при цьому надійну роботу протягом багатьох років.

Завдяки своїй еластичній густій структурі і, як наслідок, високій здатності поглинати удари, система гарантує гравцям максимальний комфорт, швидку гру та ідеальний відскок м’яча. Система Confosport проста у застосуванні, не потребує обслуговування та забезпечує надійну роботу протягом багатьох років.

Система Surface Evolution класифікується ITF як клас 2 (середньоповільна). Спеціальна гумова «подушка», що містить гранули без кварцової крихти і покрита високоеластичною синтетичною смолою, робить Surface Evolution останнім поколінням інноваційних та високотехнологічних спортивних покриттів.

Система Rollertop була розроблена для створення художніх ковзанок та відповідає вимогам для велосипедних доріжок, особливо на бітумній основі. Спеціальне покриття забезпечує тверду, гладку, неслизьку поверхню з технічними характеристиками, які ідеально підходять для катання на ковзанах.

Акрилові спортивні покриття від компанії Мархо-Груп

Акрилове покриття може мати від 2 до 12 шарів пом'якшення, в яких, крім сполучного матеріалу, є гумовий гранулят.

Акрилове покриття (хард, пом’якшений хард) – це всепогодне покриття для тенісних кортів, спортивних майданчиків та рекреаційних зон, виготовлене на основі акрилових смол, мінеральних наповнювачів та кольоростійких пігментів. Не містить азбест і ртуть, і є екологічно чистим продуктом. Акрилове покриття забезпечує пружну поверхню однорідної структури та має відмінні ігрові якості. Безперечною перевагою цих покриттів є довговічність, практичність та 100% адаптація акрилової структури до складних умов нашого клімату, тим самим, кваліфікуючи покриття «хард» як високоякісне всепогодне покриття.

Покриття «хард» легко ремонтується та відновлюється за рахунок оновлення поверхневих шарів (1-2 поверхневі шари). На відміну від ґрунтових кортів, «хард» невибагливий в обслуговуванні і практично не вимагає догляду.

Як особливості, що вигідно відрізняють «хард» від інших видів спортивних покриттів можна виділити:

– Стабільний відскок м’яча, швидкість якого визначається в момент нанесення покриття;
– Можливість застосування пом’якшуючих шарів, що забезпечують поглинання удару стопи і в той же час не впливають на швидкість гри;
– Висока стійкість покриття до стирання, вицвітання, а також до впливу ультрафіолетових променів, довговічність покриття (перше відновлення буде потрібно лише після 5-10 років експлуатації);
– широка кольорова гама, що дозволяє Замовнику підібрати кольори покриття на свій смак;
– матовість покриття, що повністю виключає світлові відблиски;
однаково добре підходить як для закритих, так і відкритих кортів.

Акрилове покриття на відкритих майданчиках наноситься на асфальтову основу. Запитайте – «а чому не можна на бетон?», можна, але для цілісності покриття бетонна основа обійдеться, як мінімум у півтора рази дорожче, плюс дуже важливий фактор для бетону – це гідроізоляція, оскільки бетон має властивість тягнути вологу при нагріванні він її випаровує і відповідно це веде до відшаровування та здуття покриття. Вимоги до рівності — 3 мм на двометровій рейці, без різких перепадів.

Замовити акрилові спортивні покриття можна в таких містах України:

Київ, Житомир, Вінниця, Черкаси, Чернігів, Полтава, Суми, Харків, Маріуполь;
Дніпро, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв,Одеса, Кропивницький;
Тернопіль, Хмельницький, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Львів, Чернівці, Ужгород

Акрилові спортивні покриття (HARD)

Телефонуйте +38-099-260-30-70

Вартість? Терміни реалізації? Ми допоможемо з усіма цікавими для вас питаннями!

Прокрутити вгору