Професійні системи підлогових покриттів в Україні

Поліуретанова наливна підлога

Поліуретанові промислові покриття CONIFLOOR IPS

На ринку будівельних матеріалів сьогодні пропонується величезна кількість технологій та матеріалів для покриття підлог у промислових об’єктах. Одним із найбільш популярних та інноваційних рішень є поліуретанові покриття. В Україні вони завоювали популярність завдяки своїй надійності та міцності. Поліуретанове покриття для підлоги виготовляється на основі спеціальної поліуретанової смоли. Воно захищає підлогу від пошкоджень, вологи, хімічних та органічних речовин, а також від абразивного зношування та перепадів температур.

CONIFLOOR IPS

Система CONIFLOOR IPS (Industrial Polyurethane System) – це гнучка промислова поліуретанова система з підвищеною міцністю, для встановлення всередині приміщень у зонах із середніми та високими механічними навантаженнями.

CONIFLOOR IPS SR

Система CONIFLOOR IPS SR (Industrial Polyurethane System Slip Resistant) – це гнучка протиковзка поліуретанова система з перекриттям тріщин і підвищеною міцністю, для укладання в приміщеннях із середніми та високими механічними навантаженнями.

CONIFLOOR IPS AS-ESD

CONIFLOOR IPS AS ESD  (Industrial Polyurethane System Anti-Static-ESD) – струмопровідне кольорове поліуретанове покриття, що самовирівнюється, з протиковзким покриттям, сумісним з ESD, для низьких і середніх навантажень.

Поліуретанові підлоги від компанії Мархо-Груп

Наша компанія професійно виконує роботи з влаштування підлогових покриттів. Працюємо лише з якісними матеріалами, а монтаж здійснюють спеціалісти.

Поліуретанова підлога – це сучасне покриття для підлог, яке створюється на основі поліуретанової смоли. Після затвердіння таке покриття забезпечує захист від пошкоджень, тріщин, води, агресивних хімічних та органічних речовин, екстремальних температур та зношування.

Наливна поліуретанова підлога є міцним та гнучким монолітним покриттям, яке відрізняється високою зносостійкістю, стійкістю до хімічної та механічної дії, довговічністю та привабливим зовнішнім виглядом.

Щоб переконатися, що підлога з поліуретановим покриттям прослужить більше 20 років, необхідно укласти їх на якісну бетонну основу, яка має бути ідеально рівною і без дефектів перед нанесенням полімеру. Поверхня бетонної стяжки повинна бути очищена від пилу та забруднень, вирівняна та оброблена спеціальною ґрунтовкою, яка забезпечує гарну адгезію між полімерним покриттям та бетоном.

Для декорування полімерного покриття додають кольоровий або звичайний кварцовий пісок. Також можливе створення глянсового або матового покриття, а також гладкої або шорсткої поверхні. Для створення потрібного рівня шорсткості поліуретанової підлоги використовують кварцовий наповнювач у потрібній пропорції.

Замовити промислове поліуретанове покриття можна в таких містах України:

Київ, Житомир, Вінниця, Черкаси, Чернігів, Полтава, Суми, Харків, Маріуполь;
Дніпро, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв,Одеса, Кропивницький;
Тернопіль, Хмельницький, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Львів, Чернівці, Ужгород

Виробництво та монтаж поліуретанових покриттів

Телефонуйте +38-099-260-30-70

Вартість? Терміни реалізації? Ми допоможемо з усіма цікавими для вас питаннями!

Прокрутити вгору