Професійні системи підлогових покриттів в Україні

Поліуретан-цементні підлоги

Поліуретанова підлогова система CONICRETE

Поліуретанцементна підлога (поліуретановий бетон) є однією з найбільш популярних технологій для створення міцних та зносостійких підлог у різних промислових та комерційних приміщеннях. Ця технологія є комбінацією поліуретанових смол та цементу, що дозволяє створювати підлоги з високою міцністю та стійкістю до зношування.

Полімерцементна підлога CONICRETE – чудово тримає високі температури та обробку парою, стійка до будь-яких миючих засобів та відповідає санітарним стандартам, тому чудово підходить для харчової, хімічної та фармацевтічної промисловості.

Поліуретан-цементне безшовне самовирівнююче покриття без розчинників. Має гладку матову поверхню. Ідеально підходить для місць зберігання та приміщень для сухих технологічних процесів із середнім та легким пішохідним та автомобільним трафіком, а також періодичним розливом хімічних речовин. Поєднує максимальну гігієну з міцністю.

Товщина системи: 3 – 4 мм

Текстурне термостійке поліуретанове покриття з високою хімічною стійкістю для високих експлуатаційних навантажень. Стійка до ковзання поліуретанова система. Застовується там, де підлога може бути вологою та піддаватися сильним механічним, термічним або хімічним навантаженням. Підлога з високим рівнем гігієни.

Товщина системи: 6 – 9 мм

Протиковзка поліуретанова система призначена для використання у вологих процесах, в зонах упаковки або зберігання, схильних до випадкових витоків, а також в умовах середньої та високої інтенсивності руху. Заходи щодо запобігання нещасним випадкам значно покращено, оскільки ризик ковзання буде значно знижений.

Товщина системи: 4 – 9 мм

Поліуретан-цементні покриття від компанії Мархо-Груп

Професійне встановлення промислових підлог для харчової промисловості з дотриманням усіх унікальних вимог.

Поліуретановий бетон або поліуретан-цемент – це високоміцна безшовна система підлогових покриттів на основі спеціальної поліуретанової смоли з дованням цементного наповнювача, призначена для важких умов експлуатації. Поліуретан-цементні системи є одними з найміцніших покриттів серед полімерних систем і зазвичай використовуються у всіх типах промислових застосувань але найчастіше такий вид покриття обирається при укладанні підлоги на підприємствах харчової, хімічної та фармацевтичної промисловості.

За рахунок своєї структури полімерцементну підлогу займають лідируюче місце серед промислових підлог. Це покриття чудово справляється з механічними, хімічними температурними навантаженнями. Поліуретан цементна наливна підлога має такі основні переваги:

  • Можливість монтажу від 4-12 мм. Така товщина полімеру є абсолютно невразливою перед агресивною дією хімічних речовин, це єдине рішення такого рівня у своєму сегменті;
  • Простота в експлуатації – підлога захищає від впливу вологи, витримує будь-які методи клінінгу (його можна очищати за допомогою гарячої пари за температури 120 °C);
  • Без усадочних дефектів і тріщин після монтажу і під час щоденної експлуатації – бетон і покриття для підлоги мають ідентичний КТР (крім того, поліуретан сам по собі є досить еластичним, завдяки чому він легко витримує температурні стрибки від -40 до +120 градусів за Цельсієм);
  • Такі промислові підлоги утворюють цілісне безшовне покриття, воно захищає цементну основу від агресивних хімічних речовин, що провокують швидке руйнування бетону;
  • Тривалий термін служби – 15-20 років.

Замовити поліуретан-цементне покриття підлоги можна в таких містах України:

Київ, Житомир, Вінниця, Черкаси, Чернігів, Полтава, Суми, Харків, Маріуполь;
Дніпро, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв,Одеса, Кропивницький;
Тернопіль, Хмельницький, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Львів, Чернівці, Ужгород

Поліуретан-цементні покриття

Телефонуйте +38-099-260-30-70

Вартість? Терміни реалізації? Ми допоможемо з усіма цікавими для вас питаннями!

Прокрутити вгору