Професійні системи підлогових покриттів в Україні

Гумова плитка

Травмобезпечна гумова плитка

Наша компанія пропонує гумову плитку – це найсучасніше високоякісне універсальне покриття. Гумова плитка зроблена на основі гумової крихти, одержаної в процесі переробки шин. Екологічно чиста, травмобезпечна гумова плитка – новий підхід до організації простору. Вона може використовуватися для облаштування дитячих та спортивних майданчиків, стадіонів, бігових доріжок та покриття будь-яких горизонтальних або вертикальних поверхонь.

Гумова плитка від виробника Мархо-Груп

Ми виробник різних видів гумових покриттів, які використовуються в багатьох сферах в залежності від потреб клієнтів. Випускаємо продукцію із високими експлуатаційними характеристиками.

Гумова плитка – безпека та якість

Основна особливість матеріалу – безпека використання, хороша амортизація. Гнучкі гумові плитки ефективно поглинають удари, що запобігає травмам. Забезпечують ефективне відведення води, перешкоджають ковзанню. Високий рівень безпеки, гарна якість гумової плитки підтверджено різними допусками та сертифікатами.

Еластична, пружна та міцна плитка з гумової крихти забезпечить чистоту та охайний зовнішній вигляд. Вона не ковзає, а у разі падіння пом’якшить удар та знизить ризик отримання серйозних травм та переломів. Плитка з гумової крихти не боїться дії опадів, перепадів температур. Підходить для будь-якого типу клімату, не тріскається та не набухає, чудово чиститься у разі забруднення.

Основні переваги:

  • Амортизація.
  • Протиковзка поверхня.
  • Еластичність.
  • Захист від травмування.
  • Поглинання ударів, звуків.
  • Теплоізоляція
  • Екологічність.

Матеріал популярний у приватному та комерційному секторі. Також застосовується як безпечні поверхні для ігрових, спортивних майданчиків, зон відпочинку.

Застосування гумової плитки

Ігрові зони

Плитка з гумової крихти для дитячих майданчиків – безпечне рішення, яке можна використовувати для будівництва нового або реконструкції існуючого дитячого майданчика.

Гумова плитка для дитячих майданчиків
Гумова плитка для спортивних майданчиків

Спортивні майданчики

Гумові плитки забезпечують оптимальну амортизацію. Запобігають травмам під час падіння. Нековзні морозостійкі панелі – практична альтернатива наливній поверхні.

Фітнес клуби

Гумові плитки в спортзалах і фітнес-клубах мають прекрасні звукопоглинаючі та амортизуючі властивості. Вони є безпечними для здоров’я, оскільки знижують навантаження на суглоби, коліна під час фізичних навантажень.

Гумова плитка для фітнеса
Гумова плитка для терас

Тераси та балкони

Гумова плитка використовується для терас, балконів, садів, облаштування території навколо басейну. Часто використовується як заміна традиційної бетонної поверхні.

Щоб купити плитку із гумової крихти та замовити доставку, залиште заявку на сайті. Наш менеджер передзвонить вам найближчим часом, щоб розрахувати точну ціну замовлення.

Замовити гумову плитку можна в таких містах України:

Київ, Житомир, Вінниця, Черкаси, Чернігів, Полтава, Суми, Харків, Маріуполь;
Дніпро, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв,Одеса, Кропивницький;
Тернопіль, Хмельницький, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Львів, Чернівці, Ужгород

Гумова плитка від виробника

Телефонуйте +38-099-260-30-70

Вартість? Терміни реалізації? Ми допоможемо з усіма цікавими для вас питаннями!

Прокрутити вгору