Штучна трава
Головна » Спортивні покриття » Штучна трава
Штучна трава
Синтетичні газони в наш час є популярним вибором для багатьох спортивних споруд і полів для футболу. Вони мають деякі переваги перед природною травою, так як не вимагають складного догляду, відновлювальних процедур та поливу. Одночасно з цим, сучасні синтетичні покриття мають високу якість, забезпечуючи хорошу якість ворсу, високу міцність підкладки та щільність пучків, і т.д. Таким чином, за своїми фізичними властивостями вони не поступаються природній траві. Штучну траву укладають на футбольних полях, спортивних та дитячих майданчиках, присадибних ділянках.
Спортивна штучна трава
Декоративний штучний газон
Штучна трава
Зручна та екологічна альтернатива природній траві
В останні роки штучна трава стає все більш популярною як альтернатива природній траві на багатьох об’єктах: спортивних полях, гольф-полях, парках, а також на особистих ділянках та у дворах.
Однією з головних переваг штучної трави є її зручність. Вона не вимагає догляду і не потребує поливу, обрізування та добрива. Штучна трава залишається зеленою та красивою цілий рік, незважаючи на погодні умови.
Крім того, штучна трава екологічно безпечна, тому що не потребує використання хімічних добрив, гербіцидів та пестицидів. Вона не містить шкідливих речовин і не забруднює довкілля.
Штучна трава також може бути використана на місцях, де природна трава не може рости, наприклад, на крутих схилах або сухих і піщаних ґрунтах.
Основні характеристики штучної трави:
- має високу зносостійкість;
- зберігає свої технічні властивості тривалий час;
- температурний діапазон експлуатації (від -30 до +50С);
- добре пропускає воду (до 60л/хв);
Трава має висоту ворсу від 12 до 65 мм. Стандартна ширина рулону – 400 см. За типом волокна розрізняють монофіламентний та фібрильований штучні газони.
Матеріал найчастіше вимагає використання наповнювачів. За цією ознакою розрізняють три типи газонів:
- Перший тип застосовується для спортивних футбольних ділянок та вимагає засипку гумовим гранулятом SBR та кварцевим піском.
- Другий тип газонів вимагає засипку лише піском. Ця технологія використовується для будівництва універсальних ігрових майданчиків і тенісних кортів.
- Третій тип – незасипний газон. Він застосовується у ландшафтному дизайні. Це максимально естетичний, але найменш практичний вид покриття.
Види волокон:
- поліпропіленові волокна (жорсткіші) — при падінні на покриття з таким волокном є можливість отримати легкий опік. Використовується в ігрових видах спорту, де потрібно, щоб м’яч відскакував від покриття (теніс, баскетбол);
- поліетиленові волокна (найм’якіші та слизькі) — при падінні на покриття з такими волокнами виключені опіки відкритих ділянок шкіри та садна. При виборі покриття довжиною ворсу 40 мм і вище рекомендується вибирати тип трави саме з таким волокном.
Дослідження доводять, що штучний газон не втрачає ідеального вигляду до 15 років. За витратами на догляд синтетичне покриття виявляється в рази економічнішим, ніж природне.
Штучна довговорсна газонна трава або трава з коротким ворсом – вибір за вами. Якщо ви вирішите змінити довжину, покриття будь-якої миті можна оперативно перестелити.
Замовити штучну траву можна в таких містах України:
Київ, Житомир, Вінниця, Черкаси, Чернігів, Полтава, Суми, Харків, Маріуполь;
Дніпро, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв,Одеса, Кропивницький;
Тернопіль, Хмельницький, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Львів, Чернівці, Ужгород
Штучна трава
Телефонуйте +38-099-260-30-70
Вартість? Терміни реалізації? Ми допоможемо з усіма цікавими для вас питаннями!