Професійні системи підлогових покриттів в Україні

Безшовні покриття для дитячих майданчиків

Безшовні покриття для дитячих майданчиків

Безшовні Покриття Для Дитячих Майданчиків з гумової крихти та поліуретанового сполучного поєднує унікальні властивості високої міцності та еластичності, здатної пом’якшити удар при падінні. Завдяки цим властивостям поліуретанове покриття із гумової крихти широко застосовується на дитячих майданчиках. Однією з важливих переваг є те, що покриття на основі гумової крихти, на даний момент єдиний матеріал, який можна використовувати як на відкритих просторах (на вулиці) так і в приміщеннях.

Системи, які поглинають високий рівень енергії (падіння) та захищають дітей від травм. Двошарові водопроникні, декоративні та міцні покриття для відкритих ігрових майданчиків.

Герметичні захисні покриття CONICA призначені для створення водонепроникних, декоративних, міцних та безпечних поверхонь для ігрових майданчиків у приміщенні.

Покриття забезпечує безпеку у відкритих та закритих водних зонах: аквапарки, басейни та спа-салони, складається з водопроникних (AP) та непроникних (AI) варіантів. Стійкі до хлорованої та морської води.

Покриття з гумової крихти – це продукт, отриманий внаслідок змішування та рівномірного укладання крихти, поліуретанового клею та пігментного барвника. Гумове покриття не ламається, не рветься, має еластичні властивості.

Покриття із EPDM мульчи

Це новий інноваційний продукт, призначений для запобігання травмам, як покриття для дитячих майданчиків, зон відпочинку та пішохідних алей. Мульча EPDM використовується для будівництва ударопоглинаючого покриття.

Гібридна мульча

Система має всі властивості, що і покриття з мульчі, але з використанням базового шару з гумової крихти SBR для зниження витрат на матеріали. Характеризується довговічністю і має природний, наближений до природного дизайн.

Безшовні покриття для дитячих майданчиків

Дитячий майданчик має бути не тільки безпечним, а й має радувати око яскравими кольорами, які так приваблюють маленьких спортсменів та піднімають настрій оточуючим. Серед усіх існуючих матеріалів для виготовлення покриттів — безшовні наливні покриття (гумова крихта, мульча, EPDM гранула) є найбільш ідеальним варіантом. Вони практично не мають недоліків, у той же час безпечні та екологічні.

Завдяки використанню високоякісної сировини та новітніх технологій, вироблені нами покриття мають рівну поверхню та насичений, однорідний колір, що дозволяє створювати привабливий зовнішній вигляд у дворах будинків, у шкільних залах та на різних дитячих майданчиках.

Для благоустрою зон відпочинку та дитячих майданчиків компанія «Мархо-Груп» пропонує високоякісні покриття для підлоги, що дозволяють створити привабливий зовнішній вигляд і зробити перебування на майданчику безпечним для дітей будь-якого віку.

Ми пропонуємо своїм покупцям доступні ціни на покриття, широкий вибір кольорів, типів і розмірів покриттів для дитячих майданчиків, серед яких кожен зможе вибрати найбільш підходящий для себе варіант. Покриття виготовляються відповідно до високих стандартів якості з використанням найновіших Європейських матеріалів та з успіхом використовуються в дитячих садках, школах, у зонах відпочинку та парках, застосовуються як покриття для пішохідних зон та для дизайну міського та заміського ландшафту.

Серед основних переваг можна виділити привабливий зовнішній вигляд покриття та можливість нанесення будь-яких зображень та логотипів, що дозволяє зробити середовище для дитячих ігор не тільки безпечним, а й дуже яскравим та казковим. Вся продукція пройшла суворий контроль якості, і має всі необхідні Дозволи та Сертифікати.

Замовити безшовне покриття для для дитячих майданчиків можна в таких містах України:

Київ, Житомир, Вінниця, Черкаси, Чернігів, Полтава, Суми, Харків, Маріуполь;
Дніпро, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв,Одеса, Кропивницький;
Тернопіль, Хмельницький, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Львів, Чернівці, Ужгород

Безшовні покриття дитячих майданчиків

Телефонуйте +38-099-260-30-70

Вартість? Терміни реалізації? Ми допоможемо з усіма цікавими для вас питаннями!

Прокрутити вгору