Професійні системи підлогових покриттів в Україні

Спортивні покриття

Види спортивних покриттів

Облаштовуючи спортивний майданчик, його власники зацікавлені не лише у його функціональності, а й у безпеці. Обидва ці завдання будуть більш здійсненними, якщо використовувати спаціальне спортивне покриття для підлоги. Воно дозволить уникнути травм при падінні під час ігор чи занять, забезпечуватиме нормальний відскок м’яча, якісне зчеплення підошв взуття з поверхнею. Сьогодні для облаштування спортивного майданчика ви можете вибрати покриття одного з таких типів:

Поліуретанові спортивні покриття застосовуються на відкритих спортивних майданчиках та у спортивних залах. Основою таких покриттів є EPDM або SBR крихта у поєднанні з ПУ зв’язуючим.

Гумова плитка розроблена для зменшення ударного впливу при падінні важких предметів, таких як гантелі, штанги, гирі, які зазвичай використовуються у зонах вільної ваги у тренажерних фітнес залах. 

Акрилові наливні підлоги (спортивне покриття Хард) – це наливне багатошарове покриття на основі акрилових полімерів. Такий вид спортивного покриття активно використовується в тенісі, баскетболі та велоспорті.

Рулонні покриття для спортзалів є одним з найпопулярніших видів підлогових покриттів для спортзалів. Гумові рулони для підлоги спортзалу зазвичай мають товщину від 4 до 15 мм. Ширина рулонів 1,25 м. 

Спортивні покриття у вигляді пазла відмінно підійдуть для тренажерного та фітнесу залу. Поглинання ударів, міцність та пружність надають об’єктам довговічності та привабливого зовнішнього вигляду.

Модульне пластикове покриття для спортивних майданчиків (для баскетболу, волейболу, тенісу, міні-футболу, тощо) та для спортивних залів. Комфортне покриття для ніг гравця та тверде для відскоку м’яча.

Штучна трава – технологічне синтетичне покриття, що має природний вигляд та відмінну якість. Застосовується для влаштування футбольних полів, тенісних кортів, волейбольних майданчиків та гри в гольф

Спортивний лінолеум – універсальне ПВХ-покриття для закритих приміщень. Це дуже недорогий та простий матеріал. Використовується для влаштування покриттів спортивних та фітнес залів.

Залежно від конструкції спортивний паркет застосовується як для ігрових видів спорту (баскетбол, міні футбол, волейбол, гандбол), так і для гімнастики, аеробіки, класичних та спортивних танців.

Замовити спортивні покриття можна в таких містах України:

Київ, Житомир, Вінниця, Черкаси, Чернігів, Полтава, Суми, Харків, Маріуполь;
Дніпро, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв,Одеса, Кропивницький;
Тернопіль, Хмельницький, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Львів, Чернівці, Ужгород

Виробництво та монтаж спортивних покриттів

Телефонуйте +38-099-260-30-70

Вартість? Терміни реалізації? Ми допоможемо з усіма цікавими для вас питаннями!

Прокрутити вгору