Професійні системи підлогових покриттів в Україні

Тонкошарова підлога

Тонкошарові полімерні покриття для бетонної підлоги.

Тонкошарова полімерна підлога – не що інше, як фарбувальне покриття, що використовується для цивільних та промислових приміщень. Така підлога може витримати будь-які механічні навантаження середньої інтенсивності, має високу пожежну безпеку, легкий в експлуатації, не порошить. Це покриття досить недороге та економічне.

Тонкошарова полімерна підлога не призначена для інтенсивних механічних навантажень. Через малу товщину при сильному ударі або іншому впливі на поверхні можуть утворитися подряпини, тріщини. Тому влаштовувати такі полімерні підлоги слід у місцях, не схильних до подібних впливів.

Система CONIFLOOR IEL SR (Industrial Epoxy Light Slip Resistant) – це тонкошарове покриття на основі епоксидної смоли, з низьким рівнем викидів, з матовим протиковзким захисним лаком для середніх і високих механічних навантажень.

Система CONIFLOOR IWL (Industrial Water based Epoxy Light) – епоксидна паропроникна система покриття підлоги з високою статичною та механічною міцністю, можна переміщувати навантажувач, для використання всередині приміщень.

Система CONIFLOOR IEL (Industrial Epoxy Light) – тверде покриття на основі епоксидної смоли з низьким рівнем викидів. Тонкошарова та економічна, для легких та середніх механічніх навантажень для використання всередині приміщень.

Система CONIFLOOR IET (Industry Epoxy Textured) — текстурне епоксидне покриття з протиковзкими властивостями для середніх навантажень, тонкошарове та економічне, для використання всередині приміщень.

Тонкошарові покриття для підлоги від компанії Мархо-Груп

Наша компанія професійно виконує роботи з влаштування підлогових покриттів. Працюємо лише з якісними матеріалами, а монтаж здійснюють спеціалісти.

Тонкошарові полімерні покриття використовуються для запобігання пилу та захисту бетонних та цементно-полімерних підлог від впливу агресивних середовищ, а також надання підлозі декоративності. Тонкошарові системи недорогі і досить поширені в рамках свого застосування.

Товщина таких покриттів невелика (не більше 0,5 мм), тому неминуче їх стирання та продряпування з плином часу. Тому механічні навантаження на підлоги повинні бути невеликі (пішохідні зони) та вплив агресивних середовищ повинен мати характер випадкових витоків. В іншому випадку, досягаючи основи через подряпини та потертості, агресивні середовища викликатимуть руйнування підлоги. Не слід розраховувати на тривалий безремонтний термін служби тонкошарових систем – він невеликий, проте невисока ціна дозволяє проводити їхнє систематичне оновлення. Особливе значення в цьому випадку має якість основи (насамперед міцність, рівність та відсутність тріщин), оскільки саме вона визначає експлуатаційні властивості підлоги загалом. Для влаштування тонкошарових покриттів використовуються епоксидні смоли, поліуретани та інші сполучні.

Тонкошарові полімерні композиції рекомендується застосовувати в сухих приміщеннях з низькими механічними навантаженнями та високими вимогами до чистоти.

Технологія влаштування полімерних підлог проста. Перший етап – це дробоструминна обробка бетонної основи, при необхідності – шпаклювання і шліфування нерівностей і тріщин. Після цього полімерне покриття наноситься валиком в один або кілька шарів. Таким чином, пристрій полімерних підлог трохи складніше звичайного фарбування бетону.

Замовити промислове покриття підлоги можна в таких містах України:

Київ, Житомир, Вінниця, Черкаси, Чернігів, Полтава, Суми, Харків, Маріуполь;
Дніпро, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв,Одеса, Кропивницький;
Тернопіль, Хмельницький, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Львів, Чернівці, Ужгород

Тонкошарова полімерна підлога

Телефонуйте +38-099-260-30-70

Вартість? Терміни реалізації? Ми допоможемо з усіма цікавими для вас питаннями!

Прокрутити вгору