Професійні системи підлогових покриттів в Україні

Промислові покриття

Промислові покриття підлоги CONIFLOOR

На відміну від звичайної підлоги покриття промислових об’єктів постійно відчувають високі хімічні і механічні навантаження. Їх використання потрібно у місцях постійного руху техніки та людей, тривалої роботи важкого обладнання, складування хімікатів. Для підвищення міцності бетонної основи проти руйнувань, спричинених хімічним, механічним, кліматичним чи ударним впливами, необхідно використовувати спеціальні покриття для промислових підлог.

Епоксидна підлога – це різновид полімерного покриття сполучного типу, який виготовляється за допомогою спеціальної епоксидної смоли, яка забезпечує стійкість до зношування, механічних пошкоджень, вологи, хімічних речовин і температурних змін. Даний вид підлоги застосовується не тільки для промислових об’єктів, а й для комерційних.

Поліуретанова підлога – це покриття з твердих полімерних мас, яке складається з поліуретанової смоли, яка наноситься на підготовлену поверхню в два або більше шарів. Цей тип підлоги має багато переваг, таких як висока міцність, стійкість до зношування та вологи, антистатичні властивості та довговічність.

Використовуються для запобігання пилу та захисту бетонних та цементно-полімерних підлог від впливу агресивних середовищ, а також надання їм декоративності. Тонкошарові системи недорогі і досить поширені в рамках свого застосування. Товщина таких покриттів невелика (до 0,5 мм), тому неминуче їх стирання.

Топінг – вид бетонної підлоги, при якому бетон додатково зміцнюється нанесенням додаткових речовин. На ще вологий бетон основи наносяться речовини, які методом затирання проникають у верхній шар бетону, і при затвердінні, такий вид підлоги, володіє високими зносостійкими та ударостійкими характеристиками.

Поліуретан-цементні покриття виготовляються на основі поліуретану при змішуванні його з цементом. Це робиться з метою збільшення міцності підлогового покриття зі збереженням усіх властивостей поліуретанової підлоги. Найчастіше такий вид покриття обирається при укладанні підлоги на підприємствах харчової, хімічної та фармацевтичної промисловості.

Щоб зміцнити поверхневий шар бетону і усунути пилоутворення, застосовують методи знепилювання. Їх основна мета полягає не в усуненні вже існуючої пилу, а в ліквідації причини, що викликає ерозійні процеси в бетоні. Для зміцнення бетонних поверхонь можуть використовуватися просочення зміцнюючими складами.

Промислові покриття від компанії Мархо-Груп

Наша компанія професійно виконує роботи з влаштування підлогових покриттів. Працюємо лише з якісними матеріалами, а монтаж здійснюють спеціалісти.

Промислові покриття підлоги

На сьогоднішній день бетон і його різноманітні форми вважаються найпоширенішими і затребуваними. Недоліками цих матеріалів можна відзначити здатність бетону вбирати вологу, контактувати з агресивними газовими та хімічними складами, накопичувати пил, зазнавати негативного впливу мікроорганізмів та корозії. Бетонні поверхні досить неміцні, якщо вони розміщені під кутом, схильні до появи тріщин і ерозії від атмосферного впливу.

Варто пам’ятати про постійно зростаючі естетичні, гігієнічні та ергономічні вимоги до промислових підлог та їх поверхонь. Санація покриття для підлоги в повному кошторисі, частина витрат на їх облаштування – дані фактори визначають те чи інше конструктивне рішення для промислової підлоги. Кожному інвестору необхідно бути впевненим у тому, що всі витрати повністю виправдовуватимуть його капітальні вкладення, оскільки близько третини витрат при будівництві нового промислового комплексу йде на бетонування та облаштування покриття для підлоги.

Промислові підлоги, як правило, піддаються високим та надвисоким механічним або хімічним навантаженням. Вони використовуються там, де відбуваються інтенсивний рух людей або техніки, постійна вібрація від промислового обладнання, де можлива сильна хімічна дія з боку агресивних речовин, що використовуються у виробничому процесі. Саме тому дуже важливо правильно визначити вимоги до підлог, виходячи з яких підібрати необхідні матеріали для влаштування покриттів.

При проектуванні підлог також варто враховувати властивості підстилаючих ґрунтів, інтенсивність передбачуваних навантажень та кліматичні умови. Основні якості промислових підлог – це стійкість до будь-яких видів негативного фізичного чи хімічного впливу, довговічність та рівність.

Промислові покриття

Замовити промислове покриття підлоги можна в таких містах України:

Київ, Житомир, Вінниця, Черкаси, Чернігів, Полтава, Суми, Харків, Маріуполь;
Дніпро, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв,Одеса, Кропивницький;
Тернопіль, Хмельницький, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Львів, Чернівці, Ужгород

Виробництво та монтаж промислових підлог

Телефонуйте +38-099-260-30-70

Вартість? Терміни реалізації? Ми допоможемо з усіма цікавими для вас питаннями!

Прокрутити вгору