Професійні системи підлогових покриттів в Україні

Гумова крихта SBR

Гумові гранули SBR

Серед сучасних будівельних матеріалів популярністю користується гумова крихта. З неї роблять гумові покриття та плити для різних об’єктів: дитячих ігрових майданчиків, спортивних майданчиків, бігових доріжок, прибудинкових територій, торгових центрів, територій біля басейнів тощо.

Придбати гумову крихту від компанії Мархо-Груп

Наша компанія займається імпортом гумової крихти різної фракції, яка має широкий спектр застосування.

Гумова крихта SBR виготовляється з гуми на основі стирол-бутадієнового каучуку і має чорний або рідко-коричневий колір. Ці гранули отримують шляхом вторинної переробки використаної гумової сировини, включаючи дроблення використаних автомобільних шин.

Під час процесу виробництва відокремлюються синтетична тканина та домішки, що містяться у вихідній гумотехнічній сировині. Якість гумової сировини, використованої для виготовлення гумової крихти SBR, регулюється стандартами і відповідає технічним вимогам.

Одна з основних відмінностей гуми від інших полімерних матеріалів полягає в її здатності до великих оборотних деформацій у широкому температурному діапазоні. Ця характеристика робить вироби з гумової крихти SBR дуже популярними в різних кліматичних умовах.

Гранули SBR мають широке застосування в будівництві, зокрема для гумових рулонних покриттів, рідкої гуми, бітумних розчинів (для гідроізоляції поверхонь, герметизації швів та стиків), а також гумових плит для дитячих і спортивних майданчиків.

Також гранули SBR широко використовуються у спорті та ландшафтному дизайні, наприклад, для виготовлення спортивних покриттів і інших гумових покриттів, а також як засипний матеріал для футбольних полів і майданчиків зі штучним трав’яним газоном.

Гумова крихта SBR

Замовити гумову крихту SBR можна в таких містах України:

Київ, Житомир, Вінниця, Черкаси, Чернігів, Полтава, Суми, Харків, Маріуполь;
Дніпро, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв,Одеса, Кропивницький;
Тернопіль, Хмельницький, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Львів, Чернівці, Ужгород

Гумова крихта SBR

Телефонуйте +38-099-260-30-70

Вартість? Терміни реалізації? Ми допоможемо з усіма цікавими для вас питаннями!

Прокрутити вгору