Професійні системи підлогових покриттів в Україні

Гумова плитка

Гумова плитка спортивне покриття

Існують певні вимоги до покриття для підлоги, якщо ви хочете виконувати силові тренування в певній області, щоб захистити основу підлоги і уникнути фізичних травм.

Гумова плитка REZIPLIT – розумна альтернатива традиційним покриттям для ігрових майданчиків. Покриття поєднує в собі безпеку, простоту, економічність та простоту обслуговування. Екологічно чиста гумова плитка повністю виготовлена ​​з перероблених шин і забезпечує міцну поверхню, що амортизує, не потребує обслуговування.

Гумова плитка від компанії Мархо-Груп

Гумова плитка для спортивних майданчиків універсальна у своєму застосуванні та може використовуватися для організації багатофункціональних зон для гри у футбол, баскетбол, теніс, волейбол тощо. Крім того, подібне покриття може застосовуватись у закритих залах, на стадіонах та інших спортивних об'єктах.

Спортивне покриття гумова плитка

Гумова плитка для спортзалів

Захист, безпека та продуктивність є невід’ємними елементами тренувань вдома або у спеціалізованому залі. Гумова плитка має бути в основі кожного тренажерного залу. Наш асортимент гумової плитки доступний у різній товщині 15-50 мм (залежно від інтенсивності ваших тренувань).

Створіть ідеальну платформу для свого особистого тренування в тренажерному залі і додайте свою індивідуальність.

Гумова плитка для вуличних майданчиків

Ми пропонуємо якісні гумові покриття для спортивних майданчиків з високими показниками міцності та травмобезпеки. Для кросфіт тренувань та інших силових видів спорту були розроблені гумові плитки зі спеціальними добавками, які дозволили значно підвищити стійкість до механічних пошкоджень навіть при максимальних спортивних навантаженнях.

Гумова плитка для спортивних майданчиків

Основні переваги гумової плитки для спортивних майданчиків:

  • Безпека. Плитка поглинає значну частину енергії при ударах, забезпечуючи захист від травм навіть при жорстких падіннях;
  • Естетичність. У готовому вигляді покриття має естетично привабливий зовнішній вигляд;
  • Довговічність. Покриття, що пропонуються нами, можуть експлуатуватися десятиліттями;
  • Антиковзний ефект. Покриття для спортивних майданчиків має шорстку поверхню, за рахунок чого повністю нівелюється ефект ковзання;
  • Екологічність. При виробництві матеріалу не використовуються шкідливі або токсичні компоненти;
  • Простота експлуатації. Догляд за покриттям виконується при використанні звичайних миючих засобів. При цьому матеріал може експлуатуватись у широкому діапазоні температур без втрати високих амортизаційних якостей.
Гумова плитка

Пружність та комфорт для занять спортом

Вибір правильного покриття – важливий момент для облаштування спортивних майданчиків будь-якого типу. Основні вимоги, що пред’являються до таких покриттів, – це наявність в них таких високих експлуатаційних властивостей, як травмобезпечність, амортизуючий ефект, опір атмосферним впливам, еластичність і пружність (знижують навантаження на кінцівки та забезпечують відскок спортивного снаряда), екологічність (не повинні виділяти ), зносостійкість, простота у догляді та ремонті. І, звичайно ж, спортивне покриття має бути естетично привабливим.

Саме такими характеристиками володіє модульне покриття з гумової крихти, яке виготовляє наша компанія. Якщо ви зважилися купити гумові покриття для спортивних майданчиків, то гумова плитка – найкраще рішення.

Замовити гумову плитку можна в таких містах України:

Київ, Житомир, Вінниця, Черкаси, Чернігів, Полтава, Суми, Харків, Маріуполь;
Дніпро, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв,Одеса, Кропивницький;
Тернопіль, Хмельницький, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Львів, Чернівці, Ужгород

Замовити гумову плитку від виробника

Телефонуйте +38-099-260-30-70

Вартість? Терміни реалізації? Ми допоможемо з усіма цікавими для вас питаннями!

Прокрутити вгору