Професійні системи підлогових покриттів в Україні

Про компанію

Про компанію Мархо-Груп

Наша компанія професійно виконує роботи з влаштування підлогових покриттів. Працюємо лише з якісними матеріалами, а монтаж здійснюють спеціалісти.

Логотип Мархо-Груп

Виробничо-будівельна компанія «Мархо-Груп» понад 10 років є надійним виробником та постачальником спортивних покриттів. За свою діяльність ми виробили понад 500 тис. кв. м. гумових покриттів для спорту, дитячих майданчиків та відпочинку, а також полімерних промислових покриттів. Збудували під ключ понад 400 спортивних та ігрових майданчиків по всій Україні. Ми постійно вдосконалюємося та виробляємо нові матеріали та технології модульних та безшовних гумових покриттів для різних областей суспільного життя.

Компанія «Мархо-Груп» була створена з метою надати нашим клієнтам спортивне покриття та обладнання найвищої якості. Ми працюємо виключно за прямими контрактами з брендами визнаними у всьому світі та гарантуємо, що Ви отримаєте продукцію, якість якої не має аналогів в Україні.

Ми не займаємося продажем покриттів сумнівної якості і завжди наполягатимемо на тому, що пристрій придбаного у нас покриття будуть проводити наші фахівці. Тільки в такому випадку Ви отримаєте по-справжньому добрий результат не на один рік.

Ми раді новим клієнтам: як великим комерційним та промисловим фірмам, так і дитячим шкільним та дошкільним закладам, діловим центрам, фізичним особам, які не бажають відставати від нових технологічних тенденцій сучасного світу.

Про нас

"Мархо-Груп" - команда професіоналів із величезним досвідом

Першокласна якість

Наша продукція повністю відповідає заявленим характеристикам і усім вимогам європейських стандартів.

Надійність

Фінансова стабільність компанії та власне обладнання дозволяє нам нести повну відповідальність за якість робіт.

Підхід

Індивідуальний підхід, гнучка система знижок, можливість оперативно приступити до робіт у найкоротші терміни.

Наша компанія стоїть на захисті здорового способу життя. Ми прагнемо надати всі послуги в комплексі за найбільш оптимальними цінами. Вони поєднуються з високим рівнем обслуговування, який повністю відповідає міжнародним стандартам, що нині діють.

Ми не говоримо заздалегідь завищену вартість, промацуючи можливості клієнта, ми не на ринку. У нас чітко сформована та зрозуміла політика ціноутворення.

Ми завжди усуваємо дефекти, що утворилися в процесі експлуатації, у деяких випадках навіть за межами гарантійного терміну.

м. Київ, вул. М. Трублаїні, буд. 2а, офіс 302

+380992603070; +380978899229.

ohram22@gmail.com

Прокрутити вгору