Професійні системи підлогових покриттів в Україні

Покриття для паркінгів

Покриття для паркінгів та гаражів CONIPROOF

Наливні полімерні підлоги на автостоянках чудово взаємодіють з автомобільними шинами за будь-яких погодних умов. Такі підлоги можна зробити більш шорсткими, якщо використовувати кварцовий пісок як наповнювач. Полімерні підлоги не бояться підвищеної вологості та перепадів температур. З усіх видів полімерних покриттів для паркінгів і автостоянок найчастіше використовуються поліуретанові системи, оскільки вони мають найбільшу стійкість до навантажень і не допускають розтріскування і виникнення дефектів покриття підлоги протягом довгих років експлуатації.

CONIPROOF PES (OS 8)

Система CONIPROOF PES (Parking Epoxy System) – жорстке епоксидне покриття для підземних паркінгів, що підходить для середніх та важких механічних навантажень відповідно до EN1504-2 та сертифіковано за класом OS 8 за німецьким стандартом

CONIPROOF PEF (OS 8)

Система CONIPROOF PEF (Parking Epoxy Filled) – епоксидне покриття для підземних паркінгів, з попереднім заповненням пігментованим праймером, для середніх та важких механічних навантажень відповідно до EN1504-2 та сертифіковано за класом OS 8.

CONIPROOF PPC SL (OS 11b)

Система CONIPROOF PPC SL (Parking Polyurethane Crack bridging – Single Layer). У цій високоякісній поліуретановій системі використовується шар, що перекриває тріщини, для додаткового захисту від проникнення води. Клас OS 11b, EN 1504-2 / DIN V 18026

CONIPROOF PPC DL (OS 11a)

CONIPROOF PPC DL — це гнучка гідроізоляційна поліуретанова система преміум класу, з посиленим шаром перекриття тріщин. Має відмінну механічну та хімічну стійкість. Відповідає вимогам DIN EN 1504-2 та DAfStb для підземних автостоянках

CONIPROOF PWC SU (OS 10)

CONIPROOF PWC SU (Parking Waterproofing Crack bridging – Spray Urea) система з водонепроникною мембраною з полісечовини та зносостійким шаром робить покриття придатним для поверхонь, схильних до атмосферних впливів.

CONIPROOF PWC SP (OS 10)

CONIPROOF PWC SP (Parking Waterproofing Crack bridging – Spray Polyurethane) – Покриття для багатоповерхових автомобільних парковок з окремими шарами, що ізолюють і стираються, поліпшеними характеристиками динамічного самозаповнення тріщин.

Покриття для паркінгів від компанії Мархо-Груп

Залежно від сфери застосування існують різні вимоги до захисту поверхонь. Системи CONIPROOF підходять для відкритих автомобільних паркувок, багатоповерхових паркінгів, підземних автостоянок та спіральних пандусів. 

Якою має бути підлога паркінгу? Це питання завжди гостро стоїть перед замовником та організацією, що експлуатує автопаркінг. Сьогодні в Україні немає норм, які б регулювали тип і товщину покриття для паркінгів, а СНіП регулює тільки експозиційний клас бетону.

У Європейському Союзі це питання регламентується дуже жорстко. У Німеччині 1990 року виходить перша директива інституту дорожнього будівництва та з кожним роком ці норми доповнюються, ґрунтуючись на сучасних дослідженнях.

На сьогодні вимоги до покриття паркінгу регулює директива Parking Systems acc. to DIN-DAfStB–(OS) Surface Protection Coatings (SP) згідно з якою повинні застосовуватись три системи матеріалів OS8, OS11, OS13. Покриття паркінгу повинно захищати бетонну основу від механічних навантажень, впливу вологи та агресивних речовин – машинного масла, бензину та сольових розчинів.

Покриття для парковок має бути стійким до перепадів температур та стирання. Бетонні підлоги з топінгом, які застосовували довгий час з метою економії не зовсім підходять для вирішення цих завдань через мікротріщини на поверхні, куди потрапляє волога і хлориди. Оптимальним рішенням для паркінгу є полімерне захисне покриття на основі поліуретану або епоксидної смоли. 

Замовити покриття для паркінгів, автостоянок та гаражів можна в таких містах України:

Київ, Житомир, Вінниця, Черкаси, Чернігів, Полтава, Суми, Харків, Маріуполь;
Дніпро, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв,Одеса, Кропивницький;
Тернопіль, Хмельницький, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Львів, Чернівці, Ужгород

Покриття для автостоянок та паркінгів

Телефонуйте +38-099-260-30-70

Вартість? Терміни реалізації? Ми допоможемо з усіма цікавими для вас питаннями!

Прокрутити вгору