Професійні системи підлогових покриттів в Україні

Топінг бетонної основи

Бетонна підлога зі зміцненим верхнім шаром

Топпінг – тонке покриття, що зміцнює верхній шар оброблюваного бетонного покриття, яке має властивості підвищеної твердості та стійкості до стирання. На ще вологу бетонну основу наносяться речовини, які методом затирання проникають у верхній шар бетону, і при затвердінні, такий вид підлоги, володіє високими зносостійкими та ударостійкими характеристиками. Це ідеальне рішення для промислових складів та сухих виробничих приміщень.

Бетонна підлога з топінгом від компанії Мархо-Груп

Наша компанія професійно виконує роботи зі зміцнення наливних бетонних
підлог топінгом. Працюємо лише з якісними матеріалами, а монтаж здійснюють спеціалісти.

Оптимальні вимоги до промислових підлог включають високу міцність та тривалий термін служби. Без додаткової обробки бетонні підлоги можуть не витримати навантаження. Вуглекислий газ, що міститься в атмосфері, проникає в мікропори бетону і реагує з вапном, що негативно впливає на експлуатаційні характеристики підлоги. В результаті, підлога схильна до руйнувань при ударах та утворенні тріщин. Крім того, необроблена бетонна поверхня схильна до пилу, а також несприятливого впливу вологи, бензину, масел та інших рідин. Тому для виробничих приміщень рекомендується використовувати додаткове зміцнення бетонної підлоги. Оптимальним рішенням є промислові підлоги з топінгом, і компанія “Мархо-Груп” спеціалізується на їхньому комплексному облаштуванні. Звертайтеся до нас вже сьогодні, ми підберемо найкращий варіант підлоги з огляду на особливості та масштаби вашого виробництва.

Технологія влаштування підлог з використанням топінгу є новим поколінням, яке включає нанесення порошкоподібного складу на свіжовикладену бетонну поверхню з подальшою затиркою. Промислові топпінг-підлоги успішно застосовуються не тільки у виробничих цехах, а й у складських приміщеннях, автопарковках, підприємствах з високою прохідністю або транспортним навантаженням.

Нанесення топінгу рекомендується при використанні бетону не нижче за марку М300. У цьому випадку суміш дозволяє збільшити міцність і стійкість до стирання приблизно вдвічі. Промислові топпінг-підлоги не застосовуються на підприємствах хімічної промисловості та інших об’єктах, де поверхня може бути піддана впливу агресивних кислот та лугів. У таких випадках поверхні обробляються спеціальними рідкими просоченнями.

ВЛАСТИВОСТІ ТОПІНГУ

Топінг – це спеціальна суміш, призначена для обробки верхнього шару бетонної підлоги. До її складу входять цемент і додаткові компоненти, що мають високу міцність і твердість. При проникненні в структуру бетону топінг заповнює його пори, покращуючи експлуатаційні характеристики підлоги. Технології нанесення топінгу дозволяють досягти різних текстур поверхні, починаючи від зернистої і закінчуючи дзеркально-глянцевою.

У промисловості при влаштуванні бетонних підлог з топпінгом широко використовується суміш із корундовою крихтою. Корундова крихта – матеріал природного походження, другий за твердістю мінерал після алмазу. Він відрізняється високою стійкістю до зовнішніх впливів і практично не схильний до зносу. Цей тип підлоги знайшов широке застосування у виробничих цехах, складських приміщеннях, де використовується вантажна техніка, а також у торговельно-розважальних комплексах, холодильних та морозильних приміщеннях, а також на пішохідних зонах з високою прохідністю.

При облаштуванні промислової топпінг-підлоги хороші результати показує суміш із барвниками, яка дозволяє створювати поверхню в будь-якому відтінку. Завдяки використанню топінгу не потрібне встановлення додаткового фінішного покриття.

Переваги топінг-підлоги

Промислові підлоги з топінгом мають цілу низку переваг. Насамперед, вони мають монолітну і однорідну структуру завдяки спеціалізованим добавкам, що запобігає їх розшаровуванню. Основні переваги таких підлог:
  • Стійкість до високих температур: вони не плавляться при сильному нагріванні.
  • Високий ступінь стирання: вони не схильні до зносу в результаті механічного впливу.
  • Опірність агресивним хімічним впливам.
  • Стійкість до масел і бензину.
  • Естетично привабливий зовнішній вигляд.
  • Економічна вигода: такі підлоги мають тривалий термін експлуатації та практично не потребують ремонту, що дозволяє заощадити бюджет.
Промислові підлоги з топінгом поєднують у собі міцність, довговічність та естетичну привабливість, що робить їх чудовим вибором для різних промислових об’єктів.
Бетонна підлога з топінгом

Монтаж топінгу для бетонної підлоги є складним процесом, що потребує високої кваліфікації спеціалістів. Не рекомендується виконувати цю роботу самостійно, тому що навіть незначні помилки можуть призвести до відшарування та руйнування покриття, що вимагатиме дорогого ремонту. Облаштуванням топпінг-підлог повинні займатися лише досвідчені професіонали, які можуть гарантувати бажаний результат.

Монтаж підлог даного типу – один із напрямків діяльності нашої компанії. Ми працюємо з високоякісними сумішами. У нашій команді працюють досвідчені майстри, які досконало володіють різними методами нанесення топпінгових сумішей.

Замовивши монтаж топінг-підлоги у нас, ви раз і назавжди зможете вирішити проблему утворення тріщин та нерівностей, пилення, стійкості до навантажень.

Замовити топінг бетонної підлоги можна в таких містах України:

Київ, Житомир, Вінниця, Черкаси, Чернігів, Полтава, Суми, Харків, Маріуполь;
Дніпро, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв,Одеса, Кропивницький;
Тернопіль, Хмельницький, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Львів, Чернівці, Ужгород

Зміцнення наливних бетонних підлог топінгом

Телефонуйте +38-099-260-30-70

Вартість? Терміни реалізації? Ми допоможемо з усіма цікавими для вас питаннями!

Прокрутити вгору