Професійні системи підлогових покриттів в Україні

Штучний газон для дитячих майданчиків

Штучний газон для дитячих майданчиків

Енергійні діти, спекотна погода та дороге обслуговування – все це позначається на траві на ігровому майданчику. Якщо ви втомилися спостерігати, як поверхня вашого ігрового майданчика щороку перетворюється на коричневу запілену чашу, вам слід подумати про встановлення газону для ігрового майданчика.

Штучний газон для дитячих майданчиків є синтетичним покриттям для ігрових майданчиків, виготовленим зі штучної трави. Синтетичний газон може витримати удари вітру, сонця та ніг і, як і раніше, виглядати так само добре, як і при його укладанні. Газон для ігрового майданчика – ідеальне рішення для жвавого шкільного ігрового майданчика, громадського ігрового облаштування або заднього двору для родини в приватному будинку. 

Штучна трава для дитячих майданчиків

Штучна трава для дитячих майданчиків пройшла довгий шлях розвитку з погляду довговічності, комфорту та безпеки. Синтетичні матеріали, що використовуються для виробництва газону для ігрових майданчиків, шкіл та дитячих садків, ідеально підходять для місць з високою прохідністю, які можна використовувати цілий рік у будь-якому кліматі. У таких видах спорту, як футбол, бейсбол та американський футбол, вже багато років використовується штучний газон, щоб забезпечити міцну та високопродуктивну ігрову поверхню. Ця технологія тепер доступна власникам будинків з ігровими майданчиками на задньому дворі, дитячими садками та шкільними майданчиками.

Настил для дитячих майданчиків із штучного газону дуже міцний, яскравий та барвистий, і його майже нескінченно можна адаптувати для будь-якого застосування. Ви можете вибрати додаткові функції під час встановлення, щоб підвищити безпеку вашого ігрового майданчика, наприклад, прокладку з піноматеріалу під і навколо ігрового обладнання. Вибір надійного та безпечного виробу забезпечить вам душевний спокій на довгі роки.

Штучний газон для дитячих майданчиків дуже привабливий.

Штучна трава використовує багато методів, щоб імітувати зовнішній вигляд натуральної трави. Ось кілька прикладів:

  • М’якіші волокна, виготовлені з м’якшого матеріалу, забезпечують краще відчуття під ногами.
  • Гумовий наповнювач і солома виглядають і відчуваються як бруд та поверхні, що зустрічаються у природі.
  • Незначні варіації у формі та кольорі лез виглядають так само, як і у справжній траві.

Коли ви створюєте майданчик зі штучної трави, ви можете встановити реалістичний продукт, що імітує натуральний газон.

Штучна трава для ігрових майданчиків замість натуральної має багато переваг, у тому числі:

  • Безпека – синтетичний газон м’який і приємний на дотик, що запобігає порізам та синцям.
  • Жодних плям від трави — діти можуть грати старанніше і при цьому залишатися чистішими
  • Не викликає алергії – алергії, спричинені натуральною травою, залишилися у минулому.
  • Чудовий дренаж – штучний газон для дитячих майданчиків завжди готовий до гри, навіть одразу після зливи.
  • Стабільний за будь-яких кліматичних умов – незалежно від пори року газон для вашого ігрового майданчика витримає будь-які погодні умови.
  • Низькі експлуатаційні витрати. Штучний газон для дитячих майданчиків – це поверхня без бур’янів, яка не потребує води, добрив, пестицидів або стрижки.

Переваги використання штучної трави для ігрових майданчиків призвели до того, що все більше шкіл перетворюють свої ігрові майданчики з ділянок мертвої трави, бруду та гравію на барвисті, зручні та чисті місця для розваги дітей. В результаті ви отримуєте безпечніше місце для ігор, здатне витримувати інтенсивне використання, залишаючись при цьому чистим у будь-яку погоду та в будь-яку пору року. Крім того, багато шкіл та дитячих садків інвестують у штучний газон, тому що це заощадить їм гроші в довгостроковій перспективі порівняно з використанням справжньої трави.

Найкраща штучна трава для дитячих майданчиків

Найкраща штучна трава для ігрових майданчиків, включаючи школи та дитячі садки, має витримувати велику кількість пішоходів. Ідеальний газон повинен мати невелику висоту леза, яка чинитиме опір ущільненню. Газон з більш високою щільністю опиратиметься зносу і буде виглядати набагато довше, ніж газон з низькою щільністю. Велика кількість стібків також буде неймовірно м’яким при ходьбі, навіть босоніж, і при цьому завжди виглядатиме чудово.

Замовити штучний газон для для дитячих майданчиків можна в таких містах України:

Київ, Житомир, Вінниця, Черкаси, Чернігів, Полтава, Суми, Харків, Маріуполь;
Дніпро, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв,Одеса, Кропивницький;
Тернопіль, Хмельницький, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Львів, Чернівці, Ужгород

Штучна трава для дитячих майданчиків

Телефонуйте +38-099-260-30-70

Вартість? Терміни реалізації? Ми допоможемо з усіма цікавими для вас питаннями!

Прокрутити вгору