Професійні системи підлогових покриттів в Україні

Покриття для дитячих майданчиків

Покриття для дитячих майданчиків види та властивості

Дитячий майданчик має бути не тільки комфортним, але ще й безпечним. Саме тому питанням, пов’язаним із покриттям ігрової зони приділяється особлива увага. Довгі роки ділянки засипали піском або вирощували траву, але в наші дні на зміну їм прийшли сучасніші технології.

Наливне безшовне покриття для дитячих майданчиків із гумової крихти (мульчі та EPDM) та поліуретанового зв’язуючого поєднує в собі унікальні властивості високої міцності та еластичності, здатної пом’якшити удари при падінні.

Гумова плитка для дитячих майданчиків – це не тільки травмобезпечно, але також екологічно і не потрібний спеціальний догляд. Плитка з гумової крихти не ковзає, а у разі падіння пом’якшить удар і знизить ризик серйозних травм.

Штучна трава – хороша альтернатива живому газону, вона активно застосовується в облаштуванні дитячих садків, шкільних ділянок, ігрових майданчиків. Для дітей такий матеріал абсолютно безпечний та захищає від сильних травм.

Покриття для дитячих майданчиків від компанії Мархо-Груп

Сучасне покриття для дитячих майданчиків має відповідати цілій низці вимог:

  • Травмобезпека. При падінні має бути низька ймовірність травм.
  • Висока міцність та надійність. Щоб витримувати високі навантаження, матеріал має бути міцним на розрив та стійкий до механічних навантажень.
  • Водопроникність. Щоб після дощу на майданчику не залишалися калюжі і вода швидко сохла, повинен бути ухил на основі або покриття має бути водопроникним.
  • Легкість прибирання. Покриття повинне легко чиститися від забруднень. В ідеалі, якщо можна мити струменем води зі шланга.
  • Ремонтопридатність. Навіть дуже міцний матеріал можна за бажання порвати, поламати. Можливість відремонтувати дуже важливо.
  • Неслизьке у мокрому вигляді.
покриття для дитячих майданчиків

Ми пропонуємо своїм покупцям покриття підлоги для дитячих майданчиків високої якості, що дозволяють створити привабливий зовнішній вигляд і зробити перебування на майданчику безпечним для дітей будь-якого віку. Покриття виготовляються відповідно до високих стандартів якості з використанням найновіших Європейських матеріалів та з успіхом використовуються в дитячих садках, школах, у зонах відпочинку та парках, застосовуються як покриття для пішохідних зон та для дизайну міського та заміського ландшафту.

Ми пропонуємо широкий вибір кольорів, типів та розмірів покриттів для дитячих майданчиків, серед яких кожен зможе вибрати найбільш підходящий для себе варіант: покриття з гумової крихти для дитячих майданчиків, гумове покриття, гумова плитка для дитячих майданчиків, покриття для дітей, штучна трава для дитячих майданчиків, покриття для дитячих майданчиків, модульні покриття дитячих майданчиків, покриття, гумові, килимки, оптом, роздріб, купити, замовити, в Києві Україні, доставка, гарантія, надійність, якість, ціни від виробника.

Замовити покриття для дитячих майданчиків можна в таких містах України:

Київ, Житомир, Вінниця, Черкаси, Чернігів, Полтава, Суми, Харків, Маріуполь;
Дніпро, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв,Одеса, Кропивницький;
Тернопіль, Хмельницький, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Львів, Чернівці, Ужгород

Покриття для дитячих майданчиків

Телефонуйте +38-099-260-30-70

Вартість? Терміни реалізації? Ми допоможемо з усіма цікавими для вас питаннями!

Прокрутити вгору