Професійні системи підлогових покриттів в Україні

Килим з натурального каменю

Каменный ковер

Килим з натурального каменю – універсальне покриття для підлоги і вулиці

Килим з натурального каменю – це суміш добірної кам’яної крихти (мармур, граніт та ін) та поліуретанового сполучного. На виході виходить вологостійке, красиве і міцне покриття для підлоги для будинку і вулиці, яке відрізняється екологічністю і великим терміном експлуатації.

Де можна використовувати кам’яні килими?

Кам’яний килим широко використовується у різних сферах, включаючи житлові, комерційні та державні будівлі. Кам’яний килим можна використовувати як покриття для підлоги для тротуарів, доріжок і зон відпочинку на прибудинковій території. Він ідеально підійде для зони біля басейну, тому що стійкий до вологи і не ковзає, а ще має сприятливий масажний ефект. Завдяки своїй пластичності їм можна покривати будь-які форми та вигини як соло, так і у поєднанні з іншими матеріалами.

Кам’яний килим укладається на бетонну основу, плитку, камінь та інші поверхні. Товщина шару залежить від призначення. Наприклад, для пішохідних навантажень достатньо 10-15 мм, для прибудинкового паркування та під’їзної дороги – 20 мм.

Переваги та властивості кам’яного килима

Кам’яний килим має безліч переваг та властивостей, які роблять його привабливим варіантом для будь-якого приміщення. Насамперед, це дуже міцне та довговічне покриття, яке не потребує частої заміни. Він також не схильний до корозії і стійкий до впливу хімічних реагентів. Це пористий матеріал, в якому приблизно 20-30% порожнин, тому він володіє відмінними дренуючими властивостями. Волога на ньому не затримується, тому виключається утворення калюж.

Як укласти кам’яний килим?

Установка кам’яного килима має виконуватися професіоналами, які мають досвід укладання таких покриттів. Килим повинен бути правильно підготовлений перед встановленням, а установка має бути виконана відповідно до виробничої технології. Це дозволяє отримати якісний та довговічний результат.

Компанія Мархо-Груп пропонує великий вибір кам’яних килимів CONIPAVE. В асортименті бренду десятки килимів з каменю різних відтінків та розмірів. Для виготовлення своєї продукції ми використовуємо крихту граніту, мармуру та іншого каміння з різних куточків світу. Камінь ретельно очищається і сортується за розмірами та кольорами, що дозволяє досягти максимальної однорідності та точності кольору в готовому виробі. При цьому можна змішувати різні відтінки, створюючи градієнт або хитромудрі візерунки на покритті.


Кам’яні килими – це вишукана та гідна альтернатива плитці, ламінату та іншим видам покриттів. Основною складовою покриття є – натуральний камінь або мармур. Ви можете підібрати до смаку будь-який вид, орієнтуючись за кольором інтер’єру чи екстер’єру. Кам’яний та мармуровий килим CONIPAVE гарантує високу міцність, стійкість та довговічність. Його перевага полягає в тому, що завдяки унікальній клейовій суміші, яка додається в кам’яний килим CONIPAVE, утворюється монолітна поверхня, в кілька разів міцніша за бетон. Тому, поверхні від CONIPAVE стійкі до екстремальних навантажень навіть за невеликої товщини нанесення. На ринку немає іншого настільки універсального фінішного покриття, для обробки як зовні, так і всередині приміщень.

КАМ’ЯНІ 
КИЛИМИ 
CONIPAVE

ЦЕ ОРИГІНАЛЬНЫЙ 
СЕРТИФІКОВАНИЙ 
ПРОДУКТ


Замовити килим із натурального каменю: +380978899229

Прокрутити вгору