Професійні системи підлогових покриттів в Україні

Килим з каменю навколо басейнів

Кам'яний килим довкола басейна

Оформлення зони навколо басейну

Покриття навколобасейнової зони функціонують у складних умовах серйозних навантажень та високої вологості, піддаються впливу різних хімічних речовин, на них потрапляють природні забруднення (пісок, листя тощо). Відповідно до використовуваних оздоблювальних матеріалів пред’являються значні вимоги.

Облицювання має бути міцним, витримувати відповідні динамічні та статичні навантаження. Важлива також хімічна стійкість (інертність), оскільки постійний вплив засобів для чищення і насиченої реагентами води теж позначається не найкращим чином. Покриття навколо відкритого басейну має відрізнятися стійкістю до ультрафіолетового випромінювання (не вигоряти на сонці) і морозостійкістю (витримувати численні цикли заморожування/відтавання).

Оскільки поряд з басейном ходять переважно босоніж, гігієнічні вимоги також дуже високі. Головне, матеріали пляжної зони одночасно повинні мати виражені протиковзкі властивості і легко чиститися (а такого поєднання часом непросто домогтися, адже шорстка поверхня нерідко ускладнює прибирання).

Не менш важливою є екологічна безпека — покриття не повинні містити або виділяти небезпечні для здоров’я речовини. Ну і не варто забувати про естетичну складову – територія біля води повинна гарно виглядати, стилістично відповідати навколишньому ландшафту або інтер’єру.

Майданчик довкола басейну є зоною підвищеної небезпеки. Мокра поверхня може спричинити падіння та отримання забитих місць або серйозні травми. Тому вибирати оздоблювальні матеріали для басейну слід з усією серйозністю.

Килим з каменю навколо басейну

Декоративне покриття навколо басейну має бути: гігієнічним, травмобезпечним, зносостійким, практичним та повинно мати привабливий зовнішній вигляд.

Компанія «Мархо-Груп» пропонує Вам створити оригінальний дизайн території навколо басейну та доповнити ландшафт зони відпочинку завдяки унікальному оздобленню пляжної зони.

Підлогове покриття кам’яний килим отримало свою назву завдяки схожості поверхні з мармуровою полірованою плитою – єдине, що їх відрізняє, так це шорсткість поверхні, яка у випадку з наливною підлогою створює протиковзкий ефект. Саме з цієї причини дане покриття для підлоги правильніше буде порівнювати не з полірованим мармуром, а з грубо обробленим матеріалом цього типу.

Килим з каменю навколо басейнів – це не слизька підлога, чого цілком достатньо, щоб використовувати його для обробки зони відпочинку та пляжної зони.

Це якісна альтернатива керамограніту, тротуарній та декоративній плитці. Крім протиковзких якостей, підлога кам’яний килим має й інші переваги:

○ витримує температуру від – 60 до +120

○ ударостійкий (антивандальний)

○ не виділяє шкідливих речовин

○ укладається без швів

Килим із каменю навколо басейнів експлуатаційні особливості

Килим з крихти є різновид наливної підлоги. Він має гарний запас міцності, стійкість до негативних зовнішніх впливів, високу і низьку температуру, тому може експлуатуватися в приміщенні в комбінації з обігрівом і на вулиці. Завдяки безшовній поверхні запобігається скупчення бруду та полегшується процес догляду. За рахунок відсутності у складі небезпечних для здоров’я компонентів покриття є екологічним.

Через високу адгезію у вигляді основи під кам’яний килим для вулиці може використовуватися бетон і утрамбований щебінь. Нанесення епоксидної ґрунтовки забезпечує захист матеріалу від атмосферних опадів. Великий запас міцності дозволяє зробити килим із природного каменю в місцях із високою прохідністю.


Замовити килим із каменю навколо басейнів: +380978899229

Прокрутити вгору